Ranní rituál s about your BEAUTY


Ráno dělá den, obzvlášť, pokud stejně jako já nejste zrovna ranní ptáče. Práce do pozdních nočních hodin mi nedělá problém, ale jakmile mi budík začne pípat v šest ráno, nejraději bych se schovala hluboko pod peřinu a pokračovala dál ve snění. Bohužel práce eventového manažera brzké budíčky dost často zahrnuje, a tak se snažím dělat si ta rána co možná nejhezčí. Pomáhají mi malé rituály, na které se těším už večer před spaním. Procházka na čerstvém vzduchu s mou buldočí slečnou, face roller vytažený z mrazáku, důkladná skin care, čerstvě namletá káva… Nebo nápis Hello Beauty na malém oranžovém pytlíku. V tu chvíli vím, že dělám pro sebe něco hezkého a hned je ten start do nového dne o něco snesitelnější. 

U jakýchkoli doplňků stravy je nutná pravidelnost, u této anti-aging terapie to není jinak. Ano, přiznávám se, jsem v tom lajdák. A to je většinou důvod, proč se mi nikdy nepodařilo právě u doplňků stravy pravidelnost dodržovat. S about your BEAUTY je to jiné! Svěží mandarinková chuť je lahodná, takže se na svůj drink každé ráno těším. Významné plusové body u mě dostává i za to, že je právě ve formě drinku, polykání pilulek mi dělá po ránu problém a často se mi stává, že během dne už si na ně nevzpomenu. Jedinou pauzu od léta jsem měla ve chvíli, kdy jsem lehla s pořádnou chřipkou, to jsem about your BEAUTY vyměnila za about your IMMUNITY (mimochodem naprostý MUST HAVE v tomhle chřipkovém období), jinak poctivě piju každé ráno svůj oranžový koktejl. 

S doplňky stravy je to složité, výsledky na sobě totiž narozdíl od sér, krémů a jiných kosmetických produktů nevypozorujete okamžitě. Zázrak nemůžete čekat ze dne den, výsledky bývají postupné a pro někoho, kdo se „nepozoruje“ tolik jako já, vlastně nepatrné. I to bývá jedním z důvodů, proč to spoustu lidí po pár týdnech užívání s doplňky vzdá. Já ale vždycky říkám, že největší rozdíl uvidíte právě ve chvíli, kdy je vysadíte. Najednou se vám vrátí všechny ty neduhy, které postupně s užíváním vymizely. 

Alex Fráňová, ranní rituál s about your BEAUTY

Drink about your BEAUTY slibuje napomáhat zpomalovat proces stárnutí pleti. To ale rozhodně není vše, co díky svému složení nabízí. Já sama mám celoživotně suchou pleť, takže pro mě jsou velmi důležité hydratační schopnosti, zvýšení elasticity a posílení ochranné bariéry pleti. Pozitivní vliv nemá jen na pleť, ale díky koktejlu vitamínů i na nehty, vlasy a pokožku celého těla. Na složení mě na první dobrou zaujala prebiotika, která harmonizují střevní mikroflóru. A jak víme, to, jak vypadá naše pleť, je z velké části odrazem stavu našich střev. I na to se v posledních letech snažím dávat pozor, protože ačkoli jím kvalitní potraviny, mám velmi stresující povolání a právě stres střevní mikroflóru velmi negativně ovlivňuje. Drink, který se stará o spokojená střeva, obsahuje kolagenní peptidy, ceramidy, kyselinu hyaluronovou a spoustu vitaminů a ještě dobře chutná? Och ano! 

A co jsem si na sobě, jakožto důkladný pozorovatel sebe samé, všimla? I když je aktuálně zima a právě v tomto období je má pleť nejsušší a nejnáchylnější, zmizely mi šupinky a suchá místa kolem nosu. Pleť je taková hezky „naducaná“, jemné vrásky nejsou tak viditelné. Ale snad nejzásadnější změnu jsme zaznamenala na pokožce na těle, když se v zimě po každé sprše důkladně nenamažu, kůži mám velmi suchou a svědivou. A to se letos vůbec nekoná! Má to ale i dvě „negativa“. Obzvlášť, pokud chodíte pravidelně na gel lak a nechaly jste se ostříhat na mikádo. Vlasy mi teď totiž rostou jako houby po dešti a nehty mají po týdnu pořádný odrost. Ale jsou to vlastně moc příjemná „negativa“, na která se rychle zvyká. 

Všem svým kamarádkám radím, aby si o tento anti-aging nápoj napsaly Ježíškovi. Budete mít hezký ranní rituál a uděláte pro sebe něco hezkého!