Prémiové doplňky stravy – vše, co potřebujete vědět

Nejdřív je třeba udělat si ve věcech pořádek! Proto jsme pro vás připravili článek, ve kterém si řekneme, co jsou to doplňky stravy, proč se je vyplatí používat a proč by označení „prémiový“ nemělo uniknout vašemu hledáčku.

Co je to doplněk stravy? 

Doplňky stravy sice neumí zcela nahradit zdravou stravu a zdravý životní styl, ale rozhodně mohou pomoci podpořit a optimalizovat nutriční potřeby jedince. Nejsou to léčiva, ale neoddiskutovatelně pomáhají s projevy fyzické i psychické nepohody. Suplementy jsou účinným pomocníkem a společníkem. Ať už řešíme konkrétní problém, nebo chceme zahájit včasnou prevenci, je důležité dopřát si zdravotní výhody nad rámec toho, co jsme schopni získat z běžné stravy.

Doplňky stravy jsou vyrobeny z koncentrovaných dávek důležitých vitamínů, minerálů, bylin, hub, probiotik, zelených extraktů a dalších přírodních složek. Sáhnout lze po kapslích, tabletách, tekutinách i sypkých práškových směsích, na prvním místě ale stojí složení. K dispozici jsou jednosložkové doplňky stravy, ale rozhodně je moudřejší užívat produkty s komplexním složením. To využívá nejen sílu jednotlivých zelených ingrediencí, ale také účinky jejich vzájemných kombinací. Profesionálně a sofistikovaně komponované suroviny na sebe navzájem reagují, působí synergicky, umí vzájemně násobit své účinky a dodat tělu více benefitů, zajistí dokonalou vstřebatelnost látek do organismu, a hlavně se společně postarají o intenzivní a holistický, tedy celostní, účinek.

Kvalita na prvním místě!

Zvláštní kategorii doplňků tvoří ty s označením „prémiové“. V takových produktech se promítá použití surovin té nejvyšší kvality v maximálních koncentracích. Dalším benefitem jsou profesionálně sestavené receptury, které zajistí optimální a viditelné účinky – ty jsou doloženy klinickými studiemi i mezinárodně respektovanými patenty. Prémiové doplňky jsou navíc vyráběny s využitím nejmodernějších technologií a opírají se o nejnovější poznatky moderní vědy. Od zbytku sortimentu odděluje prémiové suplementy obvykle vyšší cena, do které se promítají všechny zmíněné investice do kvality a koncentrace surovin, výrobní postupy i vrcholně odborný přístup při jejich produkci.

Pravidelnost je nezbytná

Aby doplňky stravy fungovaly tak, jak jsou navrženy, a vaše tělo získalo maximum benefitů, je důležité dbát na pravidelné užívání. Stejně tak vřele doporučujeme používat doplňky stravy kontinuálně jako účinnou prevenci. Je to podobné jako s čištěním zubů nebo s používáním pečující kosmetiky. Pokud použijete hydratační krém jednou za týden, rozhodně nemůžete očekávat, že vaše pleť bude stále dokonale hydratovaná, zářivá a bez vrásek. Pokud ale budete mít pravidelný kosmetický rituál, který budete aplikovat cíleně a kontinuálně, pokožka obličeje bude v průběhu času v mnohem lepším stavu, bude silnější, krásnější, spokojenější a bude schopna výrazně lépe blokovat dopady působení agresivního životního prostředí.    

Vítejte ve WeCare!

Ať už přesně víte, co vám chybí a co potřebujete, nebo nad výběrem prémiového doplňku stravy WeCare teprve přemýšlíte, ať už chcete řešit jeden konkrétní problém, nebo chcete najít vhodnou kombinaci produktů pro širokospektrální účinek, jsme tu pro vás. S čímkoli vám rádi poradíme, s čímkoli rádi pomůžeme. V našem WeCare magazínu se budeme pravidelně věnovat jednotlivým ingrediencím i komplexním formulím, abychom vás seznámili s jejich podrobnými benefity a holistickými účinky.

Pokud už nyní chcete nahlédnout do portfolia produktů, neváhejte kliknout zde.