Suroviny

Dokonalá kombinace surovin

Objevte sílu a účinek ingrediencí, které jsou hlavními složkami našich doplňků stravy

Původ

Ingredience v doplňcích stravy WeCare pochází doslova z celého světa. Jen tak je možné dosáhnout té nejvyšší možné kvality. Zaměřujeme se na hledání, testování a pečlivý výběr osvědčených přírodních látek a zcela nových, moderních ingrediencí.

Účinnost

Prémiové doplňky stravy WeCare obsahují pouze vysoce kvalitní ingredience. Používáme patentované látky, jejichž prokazatelné a viditelné účinky dokládají klinické studie a mezinárodně uznávané certifikáty.

Komplexnost

Každý produkt obsahuje vysoké koncentrace patentovaných látek, bylinných extraktů, medicinálních hub, aminokyselin, minerálů a vitamínů. Jejich vzájemné kombinace pak v těle působí synergicky a umocňují jejich účinky.

Jen Bio-dostupnost

U doplňku stravy je potřeba sledovat biodostupnost - tedy míru vstřebatelnosti. Právě ta určuje, jak velké množství účinných látek se skutečně dostane z doplňku stravy do těla a jak efektivně se tyto látky využijí. Vysoká biodostupnost znamená, že jsou látky snadno vstřebatelné a mají rychlý účinek, zatímco nízká biodostupnost znamená, že jen malá část je skutečně využita a zbytek je z těla vyloučen. Ve WeCare používáme suroviny jen s maximální biodostupností.

Naše suroviny

 

Podívejte se, jak jsme tyto vzácné ingredience zkombinovali v doplňcích stravy WeCare.

Naše produkty